Uređenje i opremanje dječjeg igrališta u Drenovcima

Završen je projekt Uređenje i opremanje dječjeg igrališta u Drenovcima prema Programu održivog razvoja.

Provedene aktivnosti su slijedeće: odrađeni su radovi demontaže, zemljani radovi, betonski i armirano betonski radovi, postavljena gumena antistres podloga, postavljene dječje sprave: opružna njihaljica : autić, opružna njihaljica : barka, klackalica sa oprugama, tunel s likovima, stalak za bicikle, klupa i koš za otpatke.

Ovaj projekt proveden je uz financijski doprinos Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije u okviru svoje nadležnosti nastavlja provoditi Program održivog razvoja lokalne zajednice koji ima za cilj pridonijeti gospodarskoj, socijalnoj i demografskoj revitalizaciji potpomognutih područja u skladu s njihovim razvojnim posebnostima.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 29.150,13 EUR, od čega je 18.000,00 EUR udio MRRFEU.