Uređenje prostora ispred društvenog doma u Đurićima

Završen je Projekt „Uređenje prostora ispred društvenog doma u Đurićima“. Aktivnosti projekta su uključivale: pripremne radove, zemljane radove, betonske i armirano-betonske radove kao i urbanu opremu. Rezultati projekta su: izgrađen plato i nova pješačka staza, postavljanje 1 parkovske klupe, 2 parkovska koša, stalak za bicikle, oglasna ploča te vrtna sjenica veličine 15, m2 sa dvije drvene klupe i drvenim stolom.

Ovaj Projekt je proveden uz financijski doprinos Ministarstva prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine prema za sufinanciranje projekata gradova i općina za poticanje razvoja komunalnog gospodarstva i ujednačavanje komunalnog standarda u 2023. godini.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 26.328,99 EUR, od čega je 16.700,00 EUR udio MPGI.