Propusnice stožera civilne zaštite

Poštovani,

ukoliko Vam je potrebna propusnica koju izdaje nadležni Stožer civilne zaštite općine Drenovci, molimo Vas da minimalno jedan dan unaprijed planirate svoje isključivo nužne aktivnosti za koje tražite propusnicu nadležnog Stožera civilne zaštite, a zahtjev za izdavanje propusnice čiji se primjer nalazi  na internet stranicama općine Drenovci šaljete isključivo putem elektroničke pošte: ,misodamjanovic@gmail.com, opcina.drenovci.mato@gmail.com ili  se alternativno možete obratiti  telefonskim putem na sljedeće brojeve telefona: Berislav Agić: 098 643 318.

Građani se osobno mogu obratiti samo iznimno ukoliko niti na jedan drugi način ne mogu zatražiti propusnicu.

S poštovanjem,

                                                                                               NAČELNIK STOŽERA

                                                                            Milorad Damjanović, v.r.